Alcodigital One - dlaczego warto, gdzie kupić, specyfikacja, cena, opinie

Poruszanie się jakimkolwiek pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu w naszym kraju jest niezgodne z prawem, nie wspominając już o fakcie, że jest to zachowanie skrajnie nieodpowiedzialne, gdyż narażamy na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Niezależnie od tego, czy robimy to wiedząc, że przebywamy w stanie upojenia, czy częściowo nieświadomie (np. po mającej miejsce dzień wcześniej imprezie) i nie czujemy już wpływu alkoholu, jednak nadal znajduje się on w naszym organizmie. Aby nie ryzykować więc życia postronnych uczestników ruchu, swojego ani wysokich kar przy zatrzymaniu przez policję (z karą więzienia włącznie), warto posiadać dobrej jakości alkomat, taki jak Alcodigital One, który pozwoli na błyskawiczne sprawdzenie faktycznego stanu trzeźwości.
Alkomat Alcodigital One

Alcodigital One - dlaczego warto?

Jak już zostało wspomniane - Alcodigital One warto nabyć ze względów bezpieczeństwa. Nawet jeśli nie czujemy już wpływu alkoholu na nasz organizm, on nadal jest w nim obecny jeszcze przez jakiś czas i kontrola alkomatem to wykaże. Lepiej jednak nie ryzykować, że takie badanie wykona nam dopiero policja podczas zatrzymania, a zrobić je samemu. Właśnie dlatego warto kupić sobie alkomat i Alcodigital One będzie świetnym wyborem. Urządzenie szybko i precyzyjnie wskaże nam stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu a wynik - z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku - pokaże na czytelnym ekranie.

Alcodigital One - gdzie kupić

Na rynku funkcjonuje obecnie bardzo dużo firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją alkomatów różnych producentów. Biorąc jednak pod uwagę, do jakich zadań wykorzystujemy to urządzenie, a także jak dużo zależy od jego jakości, i precyzji działania, warto jest wybrać nie tylko produkt uznanego producenta, ale także renomowany sklep - taki jak np. Promil-Lab. Jest to firma, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat, stale dostarczając klientom bardzo wysokiej jakości produkty i jednocześnie zapewniając profesjonalne usługi serwisowe oraz kalibrację alkomatów różnych producentów.

Alcodigital One - specyfikacja

Alkomat Alcodigital One konstrukcją przypomina nieco te, które wykorzystują służby porządkowe w naszym kraju. Jest dosyć sporych rozmiarów, jednak wciąż jest na tyle poręczny, że jego użytkowanie nie sprawia żadnych problemów i łatwo go przechowywać i transportować. Jest to alkomat bezustnikowy wyposażony w bardzo czuły sensor elektrochemiczny, który zapewnia precyzję pomiaru w przedziale od 0,00 promila do 4,00 promila. Samo badanie tym alkomatem jest niezwykle szybkie i trwa niespełna 3 sekundy - niecałą sekundę trwa pobranie próbki, a mniej niż dwie - jej analiza i przedstawienie wyniku na wbudowanym wyświetlaczu.

Alcodigital One - cena

Jedną z kwestii, które zainteresują potencjalnych nabywców tego alkomatu jest oczywiście to, ile taki sprzęt kosztuje. Cena Alcodigital One plasuje ten produkt na półce średnio-wysokiej. Niemal 1400 złotych nie jest ceną niską, ale nie jest też skrajnie wysoką- do najdroższych alkomatów jeszcze całkiem sporo mu brakuje. Jest to więc propozycja dla osób, które posiadały już alkomat i chcą nabyć sprzęt wyższej jakości.

Alcodigital One - opinie

Osoby, które zakupiły już Alcodigital One wystawiają mu bardzo pozytywne opinie, chwaląc bardzo wysoką jakość wykonania, szybkość działania i prostotę użycia. Po ich wypowiedziach widać wyraźnie, że jest to urządzenie zdecydowanie dobrze zaprojektowane i naprawdę warte swojej ceny.