Alcofind Polaris - oferta, dlaczego warto, gdzie kupić, cena, opinie

Jazda po spożyciu alkoholu w Polsce jest zabroniona prawem i surowo karana. Nie ma znaczenia czy wsiedliśmy za kółko z pełną świadomością w stanie upojenia alkoholowego, czy też o poranku, po długiej imprezie bo „przecież czuliśmy się trzeźwi”. W tej materii zasady są bezwzględne dla wszystkich. Właśnie z tego względu dobrym pomysłem może okazać się inwestycja w wysokiej jakości osobisty alkomat, który przyda się za każdym razem, kiedy nie będziemy mieli stuprocentowej pewności, że możemy już bez żadnego ryzyka prowadzić pojazd. Świetną propozycją dla osób poszukujących swojego pierwszego alkomatu może być urządzenie Alcodind Polaris.
Alkomat Alcofind Polaris

Alkomat Alcofind Polaris - dlaczego warto?

Alkomat Polaris marki Alcofind to przenośne, osobiste urządzenie służące do błyskawicznego badania trzeźwości poprzez pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat ten jest bardzo precyzyjny - pomiary wykonuje z dokładnością do 0.001 promila. Jego precyzja jest zasługą zainstalowanego wewnątrz platynowego sensora elektrochemicznego wysokiej klasy, który jest niezwykle czuły i pozwala na wykrycie nawet minimalnych odstępstw od normy. Ponadto alkomat ten jest bardzo poręczny i prosty w użyciu, dlatego żaden użytkownik nie będzie miał problemów z dokonaniem pomiaru.

Alkomat Alcofind Polaris - gdzie kupić

Alkomaty to urządzenia, które muszą być dokładne i precyzyjne. Każdy błąd lub nieścisłość w badaniu może naprawdę dużo kosztować, dlatego decydując się na zakup takiego urządzenia, należy koniecznie wybrać nie tylko sprawdzoną markę, ale również rzetelnego dostawcę. Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się sprzedażą alkomatów różnych producentów, jednak tylko kilka z nich dzięki swojej rzetelności, doświadczeniu i długości obecności na rynku jest naprawdę godnych zaufania. Wśród nich z całą pewnością wymienić można Promil-Lab, czyli świetny sklep, w którym nie tylko zakupisz alkomat, ale także oddasz go na przegląd i kalibrację, którą trzeba wykonywać regularnie, aby urządzenie zachowało pełną sprawność.

Alcofind Polaris - cena

Jedną z kwestii, które najbardziej interesują osoby chcące nabyć alkomat Alcofind Polaris jest oczywiście to, ile taki sprzęt kosztuje. Dobrej jakości alkomaty zazwyczaj nie są tanie, jednak w przypadku modelu Polaris producent zadbał o to, aby zapewnić użytkownikom możliwie najwyższą jakość, zamykając to wszystko w kompaktowych rozmiarach i dobrej cenie. Koszt zakupu to nieco powyżej 600 złotych za sprzęt tej klasy. Jest to naprawdę spore osiągnięcie, dzięki któremu więcej osób może pozwolić sobie na dobry, sprawdzony alkomat, który z pewnością długo posłuży.

Alcofind Polaris - opinie

Osoby, które nabyły już alkomat Alcofind Polaris, wystawiają na jego temat pozytywne opinie. Chwalą przede wszystkim jego precyzję pomiaru i szybkość działania, a także łatwość w użytkowaniu. Wielu posiadaczy podkreśla również, że zainstalowany wyświetlacz jest bardzo czytelny, co również pomaga w sprawnym przeprowadzeniu badania trzeźwości, a także kompaktowe rozmiary, dzięki którym łatwo jest go transportować i przechowywać. Widać więc wyraźnie - biorąc pod uwagę to, jak pochlebnie wypowiadają się o nim użytkownicy, że alkomat Alcofind Polaris jest urządzeniem zdecydowanie wartym zainteresowania.